Yankee Candle - náhradní náplň do zásuvky Vanilla Lime 2ks

Objem
18.5 ml

• , zakoupeno v Svět bytových vůní

• Doporučuji ale jen proto, že ostatním členům mé rodiny byla vůně příjemná
    • Pro mě osobně je tato vůně , trochu vlezlá. Nějaký podtón této vůně, mi nesedí a za chvíli jsem z ní nervózní....

Objem
18.5 ml

• Náhradní náplň 2ks ELECTRIC - Vanilla Lime, Yankee Candle Doba provonění: 2 x až 40 dní
  • Popis vůně: (Vanilka s limetou) Hebká a osvěžující vůně…krémová bohatost vanilky se sladkou cukrovou třtinou a kapkou limetkové šťávy. Tato klasická oblíbená vůně patří mezi tzv. „platinové vůně“, 14 světově nejprodávanějších svíček od Yankee Candle.
  • Popis provedení: Náhradní náplně do vůně do elektrické zásuvky. Každé balení obsahuje dvě náhradní náplně.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Svět bytových vůní