PRIMAVERA Vonný bytový sprej Bio Ochraňuj mne Pro děti, 50 ml

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Pečlivě vytvořená kompozice vonných éterických olejů dodává dětem jistotu, pocit bezpečí a toho, že nad nimi někdo drží ochrannou ruku. Pomáhá bojovat se strachy a úzkostí, skvěle se hodí pro každodenní večerní rituály. Vůně pomeranče a mimosy zažene všechny imaginární stvoření a znepokojivé myšlenky.

  • Pomeranč: stimuluje dobrou náladu, povzbuzuje
  • Mimosa: květinová vůně pomáhá proti úzkostem a nervozitě
  • Strom copaiba: éterický olej pochází z pryskyřice tohoto stromu a má sladkou a hřejivou vůni, která vyrovnává a zklidňuje

Sprej se nesmí používat na pokožku a samozřejmě chraňte před malými dětmi. Přípravky na bázi éterických olejů jsou velmi nebezpečné pro oči! A také se nesmí v žádném případě dostat na sliznice úst a pod. Jde o velmi koncentrované přírodní látky, které mohou dítě po požití otrávit. Malým dětem proto do ruky nepatří!

  • Použití: Aplikujte na polštář několik minut před ulehnutím. U menších dětí aplikujte na hračky u postýlky, nebo pod postýlku.
  • Nikdy nepoužívejte na pokožku, chraňte oči. Nepatří do rukou dětem.   Ingredience: Alkohol * bio, voda, pomeranč * bio, mimosa * bio, copaiba balsam * bio a další

* ekologické = kontrolované ekologické zemědělství

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.